Jedną z czołowych korporacji zajmującychJedną z czołowych korporacji, zajmujących się produkcją oraz dystrybucją akcesoriów meblowych oraz budowniczych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo działające na polskim oraz zagranicznym rynku jest od blisko 16 lat oraz z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Klientów. Dodatkowym charakterem aktywności spółki są usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą jakość wykonania oraz trwałość. FAM w dodatku proponuje także indywidualne rozwiązania galwaniczne, stosując jedną z najnowocześniejszych w branży powłok antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Rozwiązanie, o którym mowa https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ cieszy się nieprzerwanym zainteresowaniem, nie wyłącznie ze względu na własną innowacyjność, niemniej jednak również działanie, poparte licznymi, niezależnymi testami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, stanowiąca poboczną ochronę w punktach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy lub mieszkania, publiczne budynki, jak też szkoły lub lecznice. Jej cechą specyficzną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest fantastycznym pomysłem, to naturalnie dzięki jakiemu wolno zminimalizować ryzyko namnażania się mikroorganizmów pomiędzy pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma gigantyczne znaczenie wszędzie tam, w jakim miejscu na co dzień przewija się duża ilość osób. Fundamentalną zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długotrwałe działanie na różnego rodzaju bakterie, wirusy oraz grzyby oraz naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie użytkowanych rozwiązań.

Dodatkowym plusem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, gwarantująca stosowanie praktycznie wszystkich środków czystości oraz dezynfekcji, dostępnych na rynku. Produkt jest przyjazny środowisku oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Znacznie więcej informacji na jego temat wolno zdobyć na domenie https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ lub po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest oszałamiającym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych oraz bakteriologicznych, dotykających organizm.


Copyright © 2019 Odwazciesiemowic.pl